Tooted

Aleksandr Popov on mitmekülgne isiksus, kellel on oskus kombineerida oma turvamehe roll igapäevase eluga koolipapa ja õppejõuna. Tema huumorimeel ja soov jagada mõtteid näitavad, et tal on terav pilk ümbritsevale maailmale.

Popov näib eelistavat humoorikaid mõtteid, mis on seotud päevakajaliste ühiskonnamurede ja poliitiliste teemadega. Selle lähenemisviisi abil suudab ta ilmselt tuua inimeste tähelepanu tõsistele teemadele, kuid samal ajal pakkuda ka naeru ja kergendust.

Lisaks sellele, et ta esineb Comedy Estonia kollektiivis, näib ta olevat aktiivne ka kirjanikuna, kirjutades kolumne ja blogipostitusi Sõbranna portaali jaoks. See näitab tema soovi jagada oma mõtteid ja huumorit erinevate platvormide kaudu.

Popovi julgus kasutada satiiri nii enda kui ka üldiste ühiskondlike teemade suhtes näitab tema enesekindlust ja soovi kutsuda esile mõtlemist. Tema fookus "asotsiaalsusele" nii reaalses elus kui ka virtuaalses maailmas võib olla huvitav ja teravmeelne lähenemine, mis kõnetab erinevaid inimesi.

Kokkuvõttes tundub, et Aleksandr Popov on mitte ainult turvamees, vaid ka intelligentne ja teravmeelne indiviid, kes kasutab oma igapäevaelu kogemusi ning töö- ja perekonnaelu elemente, et tuua esile ühiskondlikke teemasid huvitavalt ja humoorikalt.

Kontakt

Head sõbrad ja muidu kaasteelised!

Ma olen teatavasti üdini saamatu ja erakordselt juhm kõiges, mis seondub nii enese müümise kui ka enesest positiivselt rääkimisega ...

Seega ma ei hakka siin mingit pikka paradigmat penetreerivat paatoslikku patramist arendama, vaid ütlen lihtsalt:

Kui keegi arvab, et tema tegemistest - olgu siis eraelulistest või tööalastest - on puudu nalja ja huumorit, siis saab mind mõistliku tasu eest ikka ja jälle endale pajatsiks paluda või naerunarriks nõutada!

Kirjuta mulle!
sass.popov.1984@gmail.com